קורס מתקדם לפיתוח חשיבה Object Oriented ו-Design Patterns

מטרת הקורס

להקנות חשיבה object oriented מקצועית ומתקדמת למפתחים בשפות OO, תוך היכרות עם ה-design patterns העיקריים, עם אוריינטציה חזקה לעולם התעשיה האמיתי.

תאור הקורס

רוב שפות התכנות בתעשייה היום הן שפות Object Oriented. כדי לנצל נכון את יכולות השפות האלו, יש צורך לפתח חשיבה וצורת מבט מתאימים, אחרת היתרונות הגדולים של השפה לא יבואו לידי ביטוי. בקורס זה נרכוש כלים לפיתוח מתקדם של מערכות object oriented, בשילוב עם דוגמאות רלוונטיות מעולם התעשייה. נלמד את עקרונות ה-SOLID, נעבור על ה-Design Patterns העיקריים ונתרגל design של מודולים לפיתוח. הדגש החזק הוא על פיתוח חשיבה מונחית עצמים, ושימוש בתבניות העיצוב ככלי להשגת מטרה זו. הקורס מועבר על ידי ד"ר מירי (קופל) בן-ניסן, מרצה בכירה באוניברסיטה מזה כ-20 שנה למקצועות תכנות, ובעלת ניסיון עשיר ורב בעולם הפיתוח כמפתחת, ארכיטקטית ומנהלת צוותי פיתוח בעולמות האלגוריתמים, RT ו-mobile.

על צוות ההדרכה

הקורס מועבר על ידי ד"ר מירי (קופל) בן-ניסן, מרצה בכירה באוניברסיטה מזה כ-20 שנה למקצועות תכנות, ובעלת ניסיון עשיר ורב בעולם הפיתוח כמפתחת, ארכיטקטית ומנהלת צוותי פיתוח בעולמות האלגוריתמים, RT ו-mobile.

הסילבוס

סילבוס הקורס זמין להורדה בלחיצה